هدف : بعلت پر شدن کنتر مخزن  و پد جوهر مازاد 2 چراغ رو دستگاه بصورت الا کلنگی روشن و خاموش میشود و  دستگاه با کامپیوتر پرینت نمیدهد.

قبل از آغاز بکار باید حتما پرینتر نصب شده باشد .  فایل پروگرام و ریسیتر را به همراه فایل راهنما دانلود و طبق مراحل آموزش اقدام به انجام ریست و پروگرام کنید .

نکته مهم برای ریست کردن:

تا قبل از نصب پرینتر و کانکت بودن دستگاه به رایانه فایل پروگرام را اجرا نکنید درغیر این صورت باید مجددا فایل را از حالت فشرده خارج و دوباره اقدام کنید.

سیستم عامل جهت اجرای نرم افزار Xp SP3میباشد.

این فایل به صورت مادام العمر و بدون محدودیت در دفعات نصب و اجرا میباشد و نیاز به هیچگونه خرید کد وفعال سازی نمیباشد .  نرم افزار هایی مانند WICو غیره  هم هستند که با خرید یک شماره سریال به قیمت 40 الی 50هزار تومان  فعال میشود و فقط یک بار قادر به ریست  هستندولی این نرم افزار تنها با خرید یک بار و پرداخت مبلغ ناچیز قادر خواهید بود تا همیشه از آن استفاده و دستگاه خود را ریست کنید.

برای حمایت و جبران هزینه ها بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود به صورت مستقیم به نمایش در می آید.

قیمت واقعی:۳۵۰.۰۰۰ ریال

قیمت ویژه : ۲۹۰.۰۰۰ ریال

پرداخت آنلاین ودانلود

در صورت داشتن هر گونه سوال و مشکل قبل از خرید ویا در اجرای نرم افزار و کارکردن با آن داشتید با شماره تماس زیر یا با  پشتیبانی آنلاین در همین صفحه ارتباط داشته باشید.کارشناسان ما همه روزه بجز ایام تعطیل پاسخگوی شما دوستان عزیزمیباشند.

شماره تماس پشتیبانی : 09140715220 

ارتباط با شبکه اجتماعی سروش : sayansystem_backup@